Dzień Elegancji w przedszkolu

13 października 2022 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Noszenia Garnituru w Katolickim Publicznym Przedszkolu „Pod Aniołem Stróżem” obchodziliśmy Dzień Elegancji. W tym dniu zarówno chłopcy, dziewczynki, jak również nauczyciele i rodzice postawili na elegancki strój. Dziewczynki zaprezentowały się w balowych sukniach bądź spódniczkach, a ich stylizacje dopełniały wyjątkowe dodatki takie, jak np. kapelusze, torebki, korale, biżuteria, rękawiczki, szale czy buciki. Chłopcy zaś, wypadli gustownie nie tylko dzięki założeniu garnituru, marynarki lub koszuli, bowiem ich wygląd zdobiły także wyjątkowe dodatki w postaci much, krawatów, butów oraz nakryć głowy. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, począwszy od sesji zdjęciowych, po zabawy taneczno-ruchowe. Wspólna zabawa w eleganckich strojach przyniosła przedszkolakom wiele niezapomnianych wrażeń oraz mnóstwo radości.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomysłowość w przygotowaniu kreacji dzieci, zaangażowanie, a w szczególności  tym, którzy razem z nami obchodzili Dzień Elegancji poprzez adekwatny strój.

Sandra Jagielska

Skip to content