Szkolenie dla nauczycieli

28 października 2022 r. odbyły się warsztaty pt. „Przygody z muzyką cz. 5” zorganizowane przez Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod Aniołem Stróżem”, na których gościliśmy nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej z Włocławka i okolic.

Szkolenie poprowadziła instruktor zajęć muzyczno-teatralnych pani mgr Monika Kluza z Krakowa. Celem spotkania było doskonalenie i poszerzanie wiedzy merytorycznej oraz wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela. Zajęcia te są innowacyjnym pomysłem na to, jak poprzez taniec, muzykę oraz plastykę edukować młodych ludzi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

„Przygody z muzyką cz. 5” to warsztaty edukacji artystycznej, na których uczestnicy mogli poznać zbiór piosenek i zabaw plastycznych oraz ruchowych autorstwa pani instruktor o tematyce pozytywnego patriotyzmu. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat, konspekt zajęć oraz płyty z autorską muzyką. Pomysły ze szkoleń można wykorzystywać przez cały rok.

Dziękujemy za przekazane treści, podniesienie kwalifikacji oraz wspaniałą atmosferę.

Paulina Makowska

Skip to content