Konkurs różańcowy – wyniki

Czterdziestu pięciu uczniów klas I-IV Szkoły Podstawowej oraz trzydziestu trzech  przedszkolaków wzięło udział w konkursie różańcowym pt. „Mój niezwykły różaniec”. Celem konkursu było uczczenie Matki Bożej Różańcowej, ukazanie modlitwy różańcowej jako pomocy w rozwiązywaniu naszych problemów, a także zapoznanie się z wyglądem różańca i sposobem jego odmawiania oraz wspólnota pracy całej rodziny (szczególnie w młodszych grupach). Wszystkie różańce były bardzo ładne, a niektóre wykonane z bardzo oryginalnych materiałów, dlatego komisja w składzie: p. Agnieszka Halulko-Kucińska, p. Marta Wójcik, p. Wioletta Zielińska, s. Alina Alicja Śmiałek oraz ks. Sebastian Tomczak, miała bardzo trudne zadanie, aby wyłonić laureatów konkursu.

A oto i oni:

Dzieci z Przedszkola:

I miejsce – Karolina Fechner – grupa 6-latków A

II miejsce – Zuzanna Kotwicka – grupa 3-latków

II miejsce – Mikołaj Kotwicki – grupa 6-latków B

III miejsce – Klara Fydryszewska – grupa 5-latków

Uczniowie z klas I-II:

I miejsce – Julia Borkowska – klasa 1a

II miejsce – Marcelina Gradowska – klasa 2a

III miejsce – Władysław Socha-Jakubowski – klasa 1b

Uczniowie z klas III-IV:

I miejsce – Filip Kotwicki – klasa 3c

II miejsce – Hubert Rusnaczenko – klasa 3c

III miejsce – Stanisław Kędzierski – klasa 3c

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

s. Alina Śmiałek

 

Skip to content