Koncert Długoszaczków dla Sióstr Wspólnej Pracy

W środę 16 listopada 2022 r. nasz chór Długoszaczki miał ogromną przyjemność odwiedzić i zaśpiewać dla sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy Niepokalanej Maryi. Siostry w tym roku obchodzą setną rocznicę powstania zgromadzenia i marzyły o tym, aby dzieci z najbliższej przecież szkoły, odwiedziły je i zaśpiewały. Siostry pracują również w naszej szkole, dlatego są tak bliskie sercom naszych dzieci. Chórzyści zaśpiewali wiązankę najbardziej lubianych utworów. Nie zabrało radosnych, skocznych piosenek, jak również utworów patriotycznych, które tak szczególnie wybrzmiewają w listopadzie w okolicach Święta Niepodległości.

Dziękujemy siostrom za zaproszenie i za to, że mogliśmy mieć udział w świętowaniu tak ważnej rocznicy. Ogromne podziękowania składamy na ręce rodziców, którzy chętnie podjęli pomysł koncertu i pomogli swoim pociechom, a naszym chórzystom przybyć do tego wyjątkowego miejsca, jakim jest Dom Generalny Sióstr Wspólnej Pracy.

Tomasz Centkowski

Skip to content