Iskierki w Centrum Zabaw RIO

Dnia 18 listopada dzieci z grupy “Iskierki” wybrały się do sali zabaw Rio. Chociaż udaliśmy się do miejsca świetnie znanego wszystkim dzieciom, emocje towarzyszące w podróży były ogromne. Starszaki miały możliwość spędzenia czasu w buszowisku razem, całą grupą. Dwie godziny dobrej zabawy spędziliśmy na eksplorowaniu sprzętów. Przedszkolaki wykonywały długie zjazdy na wyboistych zjeżdżalniach (również z pontonami), na karuzelach, dmuchanych zamkach, grając w gry oraz wykonując akrobacje na trampolinach i w basenie z piankami. Czas w buszowisku był dodatkowo magiczny, ponieważ mogliśmy obserwować zza szyb piękną zimową aurę wraz z padającym w tym roku pierwszym śniegiem.

Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni, ale w pozytywnym sensie! Mam nadzieję, że dla wszystkich Iskierek było to miłe zwieńczenie tygodnia oraz pracy w naszej grupie.

Ksenia Pałucka

Skip to content