Wyjazd kl. 5b SP na warsztaty świąteczne do Brześcia Kujawskiego

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia klasa 5b, wraz z wychowawcą p. Emilią Chodołą i p. Natalią Wajer, wybrała się do Brześcia Kujawskiego na warsztaty świąteczne.

Celem warsztatów było rozbudzanie aktywności dzieci, wywołanie radości z powodu zbliżających się świąt oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej w grupie klasowej. Uczniowie mieli okazję samodzielnie uszyć skrzaty. W tym celu otrzymali: skarpety, nici, igły, włóczkę, kolorowy flausz i ogromną ilość wskazówek od pań animatorek. Piątoklasiści przystąpili do pracy. Szyli w ciszy i skupieniu. Z zapałem wykonali piękne krasnale, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

Warsztaty te były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość tworzenia. Wspólna praca pozwoliła uczniom kl. 5b SP poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Emilia Chodoła

Skip to content