Świąteczny teledysk Małych Długoszaczków

Nasi najmłodsi uczniowie po raz kolejny łamią stereotypy i udowadniają, że piękno Świąt Bożego Narodzenia jest nie tylko w naszych sercach sercach, ale także w murach szkolnych. Z tego powodu postanowiliśmy przełamać bariery językowe i udowodniliśmy, że język obcy wcale nie jest nam obcy i nagraliśmy świąteczny teledysk w języku niemieckim. Warto podkreślić, że udział w nagraniu wzięli najmłodsi uczniowie, czyli dzieci z klas 1-3 SP, uczęszczający na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego. Wykorzystując umiejętności językowe i sceniczne naszych uczniów, stworzyliśmy ten oto, jakże świąteczny teledysk. Mam nadzieję, że oglądając go, choć na chwilkę zatrzymamy się i skupimy nasze myśli na tym, co w życiu najpiękniejsze, czyli radości i szczęściu dzieci, co przecież zwiastuje nam Dzieciątko Jezus w zbliżających się Narodzinach.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

 

Skip to content