Uczeń naszej SP stypendystą Projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”

Projekt “Prymus Pomorza i Kujaw” jest 7-letnim projektem stypendialnym skierowanym do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych zlokalizowanych w regionie kujawsko-pomorskim. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizuje Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Ogromne gratulacje ślemy w stronę jednego z naszych uczniów szkoły podstawowej – Aleksandra Piernikowskiego z kl. 8bSP, który został stypendystą projektu ,,Prymus Pomorza i Kujaw” w zakresie przedmiotu – matematyka. Gratulacje należą się również rodzicom oraz opiekunowi dydaktycznemu – p. Emilii Chodole. Aleksandrowi życzymy oczywiście dalszych sukcesów.

Kamila Marcinkowska

 

Skip to content