Koncert Świąteczno–Noworoczny

Dnia 4 stycznia 2023 roku uczniowie klas 1c, 2a, 3a i 4b Szkoły Podstawowej oraz 6-latki B wraz z wychowawcami oraz wicedyrektorem ks. Sebastianem Tomczakiem wzięli udział w Koncercie Świąteczno-Noworocznym. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kultury „Browar B” w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy”. Do zespołu należą również uczniowie Zespołu Szkół Katolickich, dzięki czemu mieli możliwość zaprezentowania się swoim kolegom i koleżankom. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem i ekscytacją oglądali występ. W spektaklu chłopiec poszukujący sensu Świąt wyruszył w podróż po regionach Polski, by odnaleźć pierwszą gwiazdkę. Folklor, tradycja, zwyczaje i muzyka regionalna wprowadziły widzów w świąteczny nastrój i przywołały piękne wspomnienia z celebracji Świąt Bożego Narodzenia.

Sandra Litka

 

 

Skip to content