Nocka w szkole klasy 5a SP

17.02 uczniowie klasy 5a SP wraz z opiekunami, Panią Małgorzatą Jaworską-Pomirską oraz Panią Pauliną Stężewską, mieli okazję spędzić wspaniałą noc w szkole.

Była to świetna okazja, aby jeszcze bardziej się zintegrować. Każdy wie, że sport jednoczy ludzi, dlatego zaczęliśmy od konkurencji sportowych w sali gimnastycznej. Zabawy przy tym było co nie miara.

Po takim wysiłku, czekała na nas przepyszna nagroda – zasłużona pizza, dzięki której uzupełniliśmy stracone kalorie.

Po krótkim odpoczynku, przeszliśmy do punktu kulminacyjnego – zabawy w podchody językowe. Podzieleni na grupy musieliśmy znaleźć zadania, które były ukryte w różnych częściach szkolnych korytarzy, a następnie prawidłowo na nie odpowiedzieć. Drużyna, która jako pierwsza odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania, otrzymała wskazówki gdzie może być ukryty skarb – nagrody, które przygotowały wcześniej Pani Małgosia oraz Pani Paulina. I tak, po dłuższych poszukiwaniach, zwyciężyła drużyna Julki Fechner, Zosi Kowalskiej, Basi Ritter oraz Zuzi Kieszkowskiej.

Po takich emocjach wróciliśmy do klasy, aby odpocząć podczas oglądania jednego z filmów Disney’a. Następnie postanowiliśmy wykorzystać wolniejszy moment na wspólne rozmowy, aż w końcu nadszedł czas spania w przemiłym towarzystwie.

Warto też dodać, że tzw. ,,pożeracze czasu’’, czyli telefony komórkowe, zostały zarekwirowane przez nasze wspaniałe Panie, po czym  oddano nam je następnego ranka. Musimy jednak przyznać, że pomysł ten wcale nie był taki zły 😉

Małgorzata Jaworska-Pomirska

Skip to content