Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Moja wymarzona zima”

21 lutego 2023 r. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie zimowego konkursu plastycznego pt. ,,Moja wymarzona zima”. Głównym celem konkursu było rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, stosowanie różnorodnych form i technik plastycznych, zdolność do wnikliwej obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie zimą, uwrażliwianie na piękno przyrody, wdrażanie do współpracy rodziców dzieci z przedszkolem. Konkurs adresowany był do rodziców oraz ich dzieci uczęszczających do Katolickiego Publicznego Przedszkola ,,Pod Aniołem Stróżem”. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były niezwykle ciekawe. Po długim namyśle wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody oraz dyplomy.

Oto laureaci konkursu:

3-latki:

I miejsce – Stanisław Pokorowski
II miejsce – Lena Kowalak
III miejsce – Nina Potaczek ex aequo Jędrzej Potaczek

4-latki:

I miejsce – Maksym Kruczyński
II miejsce – Ignacy Olszewski
III miejsce – Karina Nowakowska

5-latki:

I miejsce – Kalina Dąbrowiecka ex aequo Filip Woźniak
II miejsce – Wiktor Kobus
III miejsce – Tadeusz Alabrudziński

6-latki ,,A”:

I miejsce – Lena Derucka
II miejsce – Nela Krankiewicz
III miejsce – Leo Olach

6-latki ,,B”:

I miejsce – Dorian Wesołkowski
II miejsce – Aleksander Maciejewski
III miejsce – Alicja Rusnaczenko

Wszystkim uczestnikom gratulujemy przepięknych prac, jednocześnie zachęcamy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Jolanta Gitner

Skip to content