Laureaci Olimpiady OLIMPUSEK w Małym Długoszu

W dniach 11 i 12 stycznia 2023 roku uczniowie klas I-III Małego Długosza przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK z edukacji wczesnoszkolnej oraz z języka angielskiego. Łącznie udział wzięło ponad 100 uczniów z naszej szkoły. Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa z języka angielskiego przeznaczona była dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.
Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się:
Natalia Graczykowska (kl. 3a) – język angielski (opiekun: p. Klaudia Majewska-Rybacka)
Juliusz Maśkiewicz (kl. 3a) – język angielski (opiekun: p. Klaudia Majewska-Rybacka)
Aleksander Kuliński (kl. 1a) – edukacja wczesnoszkolna (opiekun: p. Katarzyna Wiśniewska)
Martyna Kmieć (kl. 3a) – edukacja wczesnoszkolna (opiekun: p. Klaudia Majewska-Rybacka)
Lena Hejman (kl. 4a) – język angielski (opiekun: p. Marcin Jaskólski)
Phillip Dos Santos (kl. 4a) – język angielski (opiekun: p. Marcin Jaskólski)
Aleksander Dyko (kl. 4b ) – język angielski (opiekun: p. Marcin Jaskólski)
Filip Zieliński (kl. 4b) – język angielski (opiekun: p. Marcin Jaskólski)
Warto dodać, że wielu spośród pozostałych uczestników uplasowało się na wysokich miejscach w rankingu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Klaudia Majewska-Rybacka
Skip to content