8b SP świętowała Dzień Kobiet

Celebrowanie ważnych dni, to bez wątpienia istotny element naszego wspólnego, szkolnego i klasowego życia. Z reguły są to wyjątkowe wydarzenia związane z naszą historią lub święta liturgiczne. Jednakże zaakcentowania wymagają również święta wpisane do szkolnego kalendarza. Jednym z takich wyjątkowych dni jest bez wątpienia Święto Kobiet. Postanowiliśmy, że w tym roku święto będziemy obchodzić bardzo aktywnie. Dlatego w przeddzień tego wyjątkowego dnia zaprosiliśmy naszą panią Sylwię Pietrzak i wszystkie dziewczęta z klasy do sali zabaw.

Znane przysłowie głosi, że “w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Sądząc po sportowych akrobacjach ani jednego, ani drugiego nam nie brakuje. Zabawa była bardzo udana, co widać w krótkiej fotorelacji (choć wszystkiego Wam nie pokażemy:-)

Chłopcy z klasy 8b

Skip to content