Międzyszkolny Turniej Koszykarski z udziałem drużyn LO w ZST

W dniu 7. marca odbył się pierwszy międzyszkolny mecz koszykarski w Zespole Szkół Technicznych. Wydarzenie zorganizowane zostało z inicjatywy uczniów Liceum im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, którzy biorą udział w projekcie „Zwolnieni z teorii”. Udział w tym wydarzeniu wzięły poszczególne szkoły ponadpodstawowe z Włocławka.
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę rozegrali dwa mecze. Pierwsze spotkanie z Zespołem Szkół Technicznych zakończyło się wynikiem 71-24 dla uczniów Długosza. W drugim meczu nasi reprezentanci zmierzyli się z Zespołem Szkół Samochodowych. Zakończył się on również naszym sukcesem, kończąc się wynikiem 50-36 dla uczniów Długosza. Opiekunem naszych uczniów był pan Artur Jędrzejczak.
Już niebawem odbędą się kolejne rozgrywki. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w turnieju!
Anna Wiewiórska (2c LO), Iga Kobuszewska (1b LO)
Skip to content