Puchar Tymbarku 2023

W dniu 13.04.2023 roku, na boisku OSiR Włocławek, odbyły się eliminacje miejskie w ramach XXIII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W eliminacjach tych w kategorii U12M wzięła udział drużyna chłopców „Długosz” Włocławek.

Po zaciętej rywalizacji, ostatecznie nasz zespół zajął IV miejsce w turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza drużyna otrzymała dyplom za postawę Fair Play w Turnieju (dużą w tym rolę zawdzięczmy zachowaniu Aleksandra Chrzanowskiego podczas jednego z meczów). Naszą drużynę reprezentowali: Patryk Kędzierski 5a, Karol Ozdoba 5a, Gabriel Nawrocki 5a , Michał Rosołowski 5a, Antoni Zimny 5a, Julian Wojciechowski 5a, Witold Skowroński 5c, Aleksander Chrzanowski 5c, Piotr Andrzejczak 5c, Mikołaj Szychta 5c oraz Marcel Ciesielski 5a.

Puchar Tymbarku to obecnie największy dziecięcy turniej piłkarski w Europie. Jest rozgrywany od 23 lat, a organizuje go Polski Związek Piłki Nożnej. Tegoroczny patronat honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda.

Gratulacje dla chłopaków za zaangażowanie!

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

Skip to content