Występ z okazji Zmartwychwstania Pana Jezusa

Dnia 14.04.2023 r. w „Małym Długoszu” odbyło się przedstawienie będące pięknym przykładem na to, jak wspaniale można wyrazić wiarę i radość z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, które jest najważniejszym świętem chrześcijańskim. Występ ukazywał historię Zmartwychwstania Pana Jezusa Chrystusa, która jest jednym z fundamentów wiary chrześcijańskiej. Inscenizacja była pełne emocji, radości i nadziei, co wspaniale oddawało ducha Wielkanocy. W uroczystości wzięli udział uczniowie z klasy 3b, którzy na swoje barki wzięli przygotowanie występu, uczennica z klasy 3c zagrała na wiolonczeli, a dziewczynki z klasy 2a, 4a i 4c zaprezentowały się w tańcu. Całość przedstawienia dopełnił chór, składający się z uczniów z różnych klas, który wykonał kilka piosenek religijnych, co wzmocniło klimat uroczystości i wprowadziło wszystkich w radosny nastrój. Przedstawienie przyciągało uwagę, było optymistyczne i pełne nadziei. Publiczność była bardzo zadowolona z występu i wyrażała swoje uznanie dla uczniów, którzy poświęcili dużo czasu i pracy w jego przygotowanie. W ten sposób szkoła włączyła się w obchody Zmartwychwstania Pańskiego i przypomniała, jak ważne są tradycje i kultura w naszym życiu. Przedstawienie uczniów było pięknym przykładem na to, jak poprzez sztukę można wyrazić szacunek i pamięć wobec ważnych wydarzeń chrześcijańskich.

Dziękujemy p. Natalii Jaworskiej i p. Jakubowi Zemlakowi za pomoc w wykonaniu elementów dekoracji. Organizatorami występu byli: p. Marta Wójciak, p. Agnieszka Halulko-Kucińska, p. Gabriela Goszcz i p. Tomasz Centkowski.

Marta Wójciak

 

Skip to content