Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK z języka angielskiego

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie po raz kolejny uzyskali tytuły laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK z języka angielskiego. Olimpiada ta pozwala uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów oraz kultury krajów anglojęzycznych. Olimpiady umożliwiają także rozwijanie wyobraźni i myślenia twórczego dzieci. Testy obejmują zestaw 21 pytań zróżnicowanych w zależności od klasy.
 
Oto wyróżnieni dyplomem laureata uczniowie naszej szkoły:
 
Stanisław Kozłowski (kl. 2a) – opiekun p. Klaudia Majewska-Rybacka
Zuzanna Michalak (kl. 3a) – opiekun p. Klaudia Majewska-Rybacka
Mikołaj Mikołajczak (kl. 3b) – opiekun p. Katarzyna Sobolewska
Martyna Kmieć (kl. 3a) –  opiekun p. Klaudia Majewska-Rybacka
Natalia Graczykowska (kl. 3a) –  opiekun p. Klaudia Majewska-Rybacka
Olivier Agaś (kl. 3b) – opiekun p. Katarzyna Sobolewska
Łukasz Olejniczak (kl. 3b) – opiekun p. Katarzyna Sobolewska
Warto dodać, że pozostali uczniowie biorący udział w konkursie uzyskali również bardzo dobre i dobre wyniki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach w nowym roku szkolnym.
Klaudia Majewska-Rybacka
Skip to content