Seans filmowy klas 3 SP

15.06.2023 r. uczniowie klas 3 SP, uczęszczający na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego, mieli okazję uczestniczyć w szkolnym seansie filmowym, zorganizowanym przez Panią Małgorzatę Jaworską-Pomirską. Wspólnie obejrzeliśmy niemiecki film pt. “Hexe Lili – die Reise nach Mandolan” (Czarodziejka Lili – przygoda w krainie Mandolan). Była to nagroda za wytrwałość, jaką uczniowie wykazali się poprzez systematyczne uczęszczanie (przez trzy lata) na zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego. Jak to w kinie przystało, mieliśmy ze sobą przekąski i napoje. Zagwarantowaliśmy sobie także strefę VIP – rozłożyliśmy materace, koce i poduszki tak, aby wszystkim było wygodnie. Spędziliśmy ze sobą ponad 2 godziny, nie zapominając o dobrej zabawie i nauce języka niemieckiego. Połączyliśmy naukę z dobrą zabawą, bo przecież nie ma nic lepszego, jak łączyć ze sobą przyjemne z pożytecznym.

Jaworska-Pomirska Małgorzata

Skip to content