Uroczyste zakończenie konkursu Liga Zadaniowa rejonu Włocławek

Dnia 15. czerwca 2023r w Szkole Podstawowej nr 14 przy ulicy Bukowej  zostały rozdane nagrody i dyplomy ufundowane przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Toruń Matematycznego Konkursu Liga Zadaniowa. Współorganizatorami konkursu są Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Toruń, Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Centrum Badań Nieliniowych im. Juliusza Pawła Schaudera Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu.

Podczas uroczystości zostało wyróżnionych około 30 uczniów powiatu włocławskiego, z czego aż 18 uczniów Długosza. Są to :

Agata Buława (6a) – I miejsce

Aleks Szeląg (6b) – II miejsce

Szymon Kotwicki (6b) – II miejsce

Kornelia Idryan (6c) – II miejsce

Martyna Jaskóła (6c) – II miejsce

Filip Chełminiak (6b) – II miejsce

Wojciech Grochocki (6a) – II miejsce

Filip Krysztoforski (6c) – II miejsce

Maria Bińczarska (6c) – III miejsce

Helena Jóźwiak (6c) – III miejsce

Kamil Krysztoforski (6c) – III miejsce

Weronika Gryciuk (6a) – III miejsce 

Aleksandra Wędrowska (6a) – III miejsce

Igor Balcerkowski (6a) – III miejsce

Gabriela Wiśniewska (6a) – III miejsce

Manfred Roemer (6a) – III miejsce

Hanna Linard (6c)- wyróżnienie

Wiktoria Jóźwiak – (6a) – wyróżnienie


Uczniowie I i II miejsca będą mogli w przyszłym roku szkolnym składać wniosek o uzyskanie nagrody Prymusa Pomorza i Kujaw, gdyż udział w tym konkursie mieści się w kryteriach wpisanych w zakres regulaminu owego programu.

Naszym długoszakom serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Was bardzo dumne i obiecujemy, że nie damy Wam odpocząć matematycznie w klasie siódmej!

Emilia Chodoła

Monika Bińczarska

 

Skip to content