Iskierki wyróżnione w konkursach

Miło mi poinformować, że Karolina Fechner z grupy 6-latki A została wyróżniona w konkursie “Zwierzęta naszych lasów”, organizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek. Za udział w konkursie otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową. Igor Rojewski otrzymał natomiast dyplom za udział w Ogólnopolskim Konkursie “Jakie znasz zawody”.

Na wyróżnienie zasługuje też wychowanka naszej grupy, Izabela Zuehlke, która z pasją trenuje pływanie i bierze udział w licznych zawodach pływackich. Zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Klubu Sportowego Aqua 2023.

Wszystkim dzieciom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz by nie ustawały w rozwijaniu swoich zainteresowań.
                                                                                                  Marta Antczak
Skip to content