Zakończenie roku przedszkolnego 2022/2023

W dniach 19 – 22 czerwca 2023 roku w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste zakończenia roku w poszczególnych grupach: 3, 4 i 5-latków oraz pożegnanie starszaków z grup 6-latków A i 6-latków B.
Podczas występów dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie przed rodzicami, pracownikami przedszkola i kadrą pedagogiczną z księdzem wicedyrektorem na czele. Grupa 3-latków i 5-latków zabrała przybyłych gości w “morską podróż”. 4-latki zaprezentowały program artystyczny – “Rok w przedszkolu”. Grupa 6-latków A rozpoczęła występ od uroczystego poloneza. Nie zabrakło wierszy pełnych wspomnień i podziękowań, ale także wesołych tańców nawiązujących do wakacyjnego, letniego czasu. Występ grupy 6-latków B nawiązywał natomiast do gali rozdania Oscarów. Każde dziecko mogło się poczuć jak prawdziwa gwiazda, stojąc na czerwonym dywanie i otrzymując pamiątkową statuetkę. Po występach przedszkolaki otrzymały też dyplomy oraz książki z rąk księdza wicedyrektora Sebastiana Tomczaka, który podziękował dzieciom za miniony rok wytężonej pracy, nauki i wspólnej zabawy oraz życzył im bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole. Także rodzice wyrazili wdzięczność całemu gronu pedagogicznemu za opiekę i trud włożony w wychowanie swoich pociech.
Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej placówce, wypełniony zabawą oraz ciekawymi zajęciami, na długo zostanie w pamięci naszych absolwentów.
                                                                                                                  Marta Antczak

Zakończenie roku w grupie Słoneczka

Zakończenie roku w grupie Iskierki

Zakończenie roku w grupie Gwiazdki

Zakończenie roku w grupie Obłoczki

Zakończenie roku w grupie Aniołki

Skip to content