Mandoria miastem przygód dla klas 6a oraz 6c SP

25.09.2023r. klasy 6a oraz 6c SP wraz z wychowawczyniami Panią Małgorzatą Jaworską-Pomirską, Panią Pauliną Tokarską oraz Panią Kamilą Marcinkowską odwiedziły najsłynniejsze w Polsce miasto przygód.

Zastanawiacie się zapewne, co to za miejsce? Odpowiedź może być tylko jedna- Mandoria. To największy, całoroczny park rozrywki pod dachem w Europie. W środku znajdują się liczne atrakcje, strefa gastronomiczna i mnóstwo scenerii, które dosłownie przenoszą w czasie! Wszystkie roller-coastery, karuzele, gigantyczna zjeżdżalnia, strzelnica, lustrzany labirynt i inne rozrywki są w całości wystylizowane na renesansowe miasto handlowe.

Przekonaliśmy się, że tutaj każdy może zostać Odkrywcą i przeżyć wyjątkową przygodę, co widać na załączonych zdjęciach.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

 

Skip to content