Ekipa “Masterchef” z 4a SP

W dniu dzisiejszym klasa 4a SP, wraz z wychowawczynią Panią Paulina Stężewską oraz Panią Natalią Jaworską, udała się na warsztaty wypiekania pizzy do Pizzerii Biesiadna.
W ten właśnie sposób chcieliśmy uczcić nie tylko Dzień Chłopaka, ale także miło spędzić czas, nauczyć się formowania ciasta i układania składników, aby wszystkie warstwy pizzy upiekły się równomiernie.
Już na samym początku uczniowie przywdziali odpowiednie stroje i z uśmiechem na twarzy rozpoczęli proces tworzenia własnej pizzy. Jak dało się przewidzieć, zabrakło nam sera, który dosłownie tworzył kilka warstw na pizzach.
Kiedy skończyliśmy warsztaty, uczniowie w ramach budowania “masy i formy” udali się na powolny spacer do gmachu szkoły. Po drodze postanowiliśmy zajrzeć do Parku Sienkiewicza, aby odetchnąć świeżym jesiennym powietrzem. Następnie ćwiczyliśmy formę na placu zabaw obok szkoły.
Dziękujemy bardzo za udany dzień i super warsztaty Panu Patrykowi, który zdradził nam parę szczegółów przygotowania dobrej pizzy. Liczymy że znowu wybierzemy się tam na pyszny posiłek.
Paulina Stężewska
Skip to content