Artystyczny Dzień Chłopca w klasie 5bSP

Dzień Chłopaka był doskonałą okazją, by zorganizować pierwsze w nowym roku szkolnym wyjście. 3 października zamiast lekcji języka polskiego udaliśmy się na zajęcia artystyczne.
Warsztaty, w których uczestniczyliśmy były nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także szansą do tego, by wykazać się pomysłowością i talentem plastycznym. Każdy z nas miał możliwość stworzenia oryginalnej koszulki. Pomysłów było bardzo dużo, a ograniczał nas tylko czas.

Do stworzenia ozdób wykorzystaliśmy specjalne pisaki, kredki i pastele. Byli także tacy, którzy rysunek uzupełnili specjalnymi obrazkami, które naprasowali żelazkiem. Tuż po wykonaniu zadania przymierzyliśmy nasze koszuli i zgodnie stwierdziliśmy, że mamy talent!

Zobaczcie sami!

Sylwia Pietrzak

Skip to content