Konkurs plastyczny „Zakładka do książki”

„…Nie zaginaj rogów, używaj zakładki,
na półce mnie stawiaj, dbaj o me okładki…”

 

W celu rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz aktywności twórczej został zorganizowany konkurs plastyczny adresowany do uczniów klas I-III pt. Zakładka do książki. Zadaniem uczestników było wykonanie zakładki samodzielnie, dowolną techniką. Uczniowie mogli wykorzystać różne płaskie materiały, które nie zniszczą i nie pobrudzą książki. Mali Długoszacy wykazali się kreatywnością przy tworzeniu prac. Na konkurs wpłynęło 45 prac. Komisja konkursowa w składzie: p. Marta Trela, p. Agnieszka Halulko-Kucińska, p. Wioletta Zielińska miała nie lada łatwe zadanie. Po obradach wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Maksymilian Gradowski kl. 1b
II miejsce: Estera Kruczyńska kl. 3a
III miejsce: Natalia Kretkowska kl. 1c

Wyróżnienia:

Antoni Kozłowski kl. 1c
Izabela Zuehlke kl. 1b
Lidia Kwaśniewska kl. 2c
Julia Borkowska kl. 2a
Stanisław Kozłowski kl. 3a
Julia Nowakowska kl. 3c
Tobiasz Knapkiewicz kl. 2b
Jan Lewandowski kl. 1c
Jan Szubski kl. 1a

Zwycięzcom gratulujemy i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Katarzyna Wiśniewska

 

Skip to content