Nocka w szkole kl. 4a i 6a SP

Długo uczniowie klas 4a oraz 6a SP będą wspominać swoją noc spędzoną w szkole- noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek. Impreza rozpoczęła się o godz. 18.00 w piątek 19.01.2024 r., a zakończyła się o godz. 7.00 dnia następnego.

Nad wszystkim czuwały wychowawczynie, p. Paulina Stężewska oraz p. Małgorzata Jaworska-Pomirska, aktywnie wspierane przez p. pedagog- Andżelikę Uzarczyk. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w materac, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne, uczniowie wykonywali zespołowo różne zadania  i rozwiązywali łamigłówki, w sali gimnastycznej został rozegrany emocjonujący mecz, a w ciemnościach, oświetlając sobie drogę jedynie latarkami, uczestnicy poszukiwali skarbu. Po wieczornej toalecie nie mogło zabraknąć późnych tańców i pląsów w piżamach oraz nocnego kina. W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Małgorzata Jaworska-Pomirska

Paulina Stężewska

 

Skip to content