Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Wychowali swoje dzieci …
A czas leci, leci, leci…
Dzisiaj na pociechę mają
Wnuki które Ich kochają.”

 

W kalendarzu są dwie daty szczególnie ważne dla wnucząt, to 21 stycznia „Dzień babci” i 22 stycznia „Dzień dziadka”.  Z tej okazji wychowankowie Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” zaprosili zacnych gości do placówki na specjalnie przygotowane występy artystyczne.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Dzieciaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, a najstarsza grupa jasełka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Bardzo miłym akcentem spotkań było wręczenie zaproszonym gościom własnoręcznie wykonanych upominków.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Były one okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdecznie dziękujemy  babciom i dziadkom za przybycie i składamy najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i wielu radosnych chwil spędzonych z wnuczką i wnuczkiem.

Katarzyna  Hofman

 

grupa „Iskierki”

fot. Róża Dziewulska

grupa „Aniołki”

fot. Paulina Makowska

grupa „Promyczki”

fot. Natalia Maziarz 

grupa „Obłoczki”

fot. Kamila Kurdubska

grupa „Gwiazdki”

fot. Katarzyna Hofman

 

 

Skip to content