Miasto Przygód odkryte przez Długoszaków – 1 dzień półkolonii

Pierwszego dnia Wesołych ferii w Małym Długoszu 70 uczniów pod opieką nauczycieli udało się do Parku Rozrywki Mandoria w Rzgowie.  Jest to największy całoroczny park rozrywki w Polsce, który oferuje wiele różnorodnych atrakcji, zapewniając niezapomniane przeżycia. W “Mieście Przygód”, jakim okazuje się być Mandoria, uczniowie mogli skorzystać z takich rozrywek, jak: roller-coaster, karuzele, czy też zjeżdżalnie na sześć torów, labirynt z lustrami, roller-coster jeżdżący w ciemności i wiele innych zabaw, które aż trudno wyliczyć. Całe miejsce przenosi uczestników w inne czasy, łącząc w sobie renesansową Europę z nowoczesnością, co było dodatkowym urozmaiceniem. Atmosfera była pełna radości. Uczniowie mieli okazję przeżyć tu wiele niezapomnianych chwil, a także pogłębić relację z kolegami i koleżankami spędzając wspólnie czas na niecodziennej zabawie. Uczestnicy wyjazdu mogli skorzystać z ciepłego posiłku oraz zakupić słodkości i pamiątki.

Wszyscy wrócili z mnóstwem pozytywnych wspomnień z udanej wycieczki do Mandorii.

Agnieszka Halulko-Kucińska

 

Skip to content