Ferie zimowe – 2 dzień półkolonii

Drugiego dnia Wesołych ferii w Małym Długoszu, dzieci wraz z opiekunami udały się na ekscytujące wyjście do Multikina, na film “Emma i czarny jaguar”. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło nie tylko okazję do relaksu, ale także do wspólnego przeżycia emocji podczas seansu. Film “Emma i czarny jaguar” okazał się prawdziwą gratką dla młodych widzów, pełen humoru i niezwykłych przygód głównej bohaterki.

W kinie panowała atmosfera skupienia i podziwu. Dzieci śledziły losy bohaterów filmu z zainteresowaniem, reagując na każdy zwrot akcji okrzykami zachwytu czy też śmiechem.

Kolejną atrakcją dnia była wycieczka do sali zabaw Honolulu. Dzieci miały okazję skakać na ogromnych trampolinach, pokonywać labirynty oraz zjeżdżalnie o różnych kształtach i wysokościach. Dodatkowo, uczniowie rozwijali swoje zainteresowania poprzez zabawy elektronicznymi grami.

Podczas całego wyjścia opiekunowie dbali o bezpieczeństwo i komfort uczestników, zapewniając im chwilę wytchnienia w przypadku zmęczenia. Uczniowie mogli także skorzystać z przekąsek i napojów, by naładować energię do dalszej zabawy.

Po zakończonym dniu wszyscy opuścili salę zabaw z uśmiechami na twarzach i bagażem niezapomnianych wspomnień. To wyjątkowe wyjście na pewno umocniło więzi między dziećmi oraz zmotywowało do aktywnego spędzania czasu.

Marta Wójciak

 

Skip to content