Wyjście do Teatru Impresaryjnego na spektakl „Piotruś Pan”

Dnia 11.03.2024 r. dzieci z grupy „Promyczki”, „Aniołki”, „Obłoczki”, „Gwiazdki” i „Słoneczka” wybrały się do Teatru Impresaryjnego we Włocławku, na przedstawienie przygotowane  przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia pt. „Piotruś Pan”.

Oglądając spektakl dzieci weszły w piękny świat przygód i nieskończonych marzeń. Z zapartym tchem śledziły losy postaci z Nibylandii. Scenografia i kostiumy doskonale oddawały atmosferę bajkowego świata „Piotrusia Pana”.  Wzmocnieniem efektu były efekty świetlne i dźwiękowe oraz prezentacja interaktywna.

Taka wyprawa do teatru nie tylko dostarczyła niezapomnianych wrażeń artystycznych, ale również wspierała rozwój wyobraźni i emocjonalne zaangażowanie dzieci.

Justyna Paczkowska

Skip to content