Rodzinne warsztaty wielkanocne

Przed nami radosny czas Świąt Wielkanocnych. W czwartek 21 marca 2024 r. o godz. 15:30 odbyły się warsztaty wielkanocne, na które zaproszeni zostali rodzice oraz rodzeństwo uczniów z klasy 2a. Celem spotkania było propagowanie i kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Wielkanocnymi. Spotkanie poświęcone było tworzeniu wraz z bliskimi ozdób wielkanocnych. Wszyscy w miłej atmosferze ochoczo zabrali się do pracy. Podczas warsztatów powstały baranki, zajączki oraz inne ozdoby według własnych pomysłów. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się ogromną inwencją twórczą. W miłej atmosferze i z dużym zaangażowaniem uczestników powstały niezwykłe ozdoby świąteczne. Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele uśmiechu i radości w oczekiwaniu na nadchodzące Święta Wielkanocne. Spotkania przedświąteczne to już nasza klasowa tradycja. Współpraca z rodzicami to bardzo ważny element działalności szkoły.

Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za serdeczną, miłą atmosferę, która wprowadziła nas w przedświąteczny nastrój!

Katarzyna Wiśniewska

Skip to content