Mistrzostwa Miasta Włocławka w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniu 27 marca 2024r. odbyły się finały Mistrzostw Włocławka w koszykówce. Naszą szkołę reprezentowały zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców.

Drużyna dziewcząt w składzie: Nencka Zofia 7b (kapitan), Charzewska Gabriela 7b, Trojanowska Gabriela 7b, Ulewicz Urszula 7b, Kulińska Zofia 7b, Przybysz Laura 7b, Mazurek Karolina 7a, Wędrowska Aleksandra 7a, Wiśniewska Gabriela 7a. grała finałowy mecz z drużyną SP 23 wygrywając  i zdobywając Mistrzostwo Włocławka. Drużyna otrzymała puchar i złote medale.

Drużyna chłopców w składzie:  Gutral Miłosz 7a (kapitan),  Balcerowski Igor 7a, Pietraszkiewicz Tomasz 7a, Prouve Natan 7a, Włodarczyk Michał 7a, Chełminiak Filip 7b, Kotwicki Szymon 7b, Szeląg Aleks 7b, Piasecki Julian 7b, Szaradowski Maciej 7b, Piekarski Nikodem 8a  , Piekarski Marceli 8a, zagrała 2 mecze – z SP 20 i SP2, zajmując 3. miejsce we Włocławku oraz zdobywając brązowe medale.

Opiekun: Józef Nowak

Skip to content