Terenowa akcja promocyjna Liceum im. ks. Jana Długosza we Włocławku

W dniach 26 i 27 marca przedstawiciele naszej szkoły w następującym składzie: Iga Kobuszewska, Alicja Górecka, Jakub Banachowski, Patryk Wąsik, pod opieką Pań Pauliny Stężewskiej i Anety Wąsik, w ramach promocji oferty edukacyjnej postanowili, jak co roku, włączyć się w akcję promocyjną liceum włocławskiego Długosza w terenie, ruszając poza granice naszego miasta.

Na mapie tej podróży prowadzonej w ramach kampanii informacyjnej znalazły się między innymi takie miejscowości jak Osięciny, Radziejów, Piotrków Kujawski, Izbica Kujawska, Dobre, Choceń, Chodecz, Kowal, Baruchowo czy Kaliska Kujawskie. Uczniowie ZSK rozdawali ulotki, pokazywali zdjęcia nowych pracowni na ipadach, a opiekunki wyjazdu zachęcały do przybycia na Drzwi Otwarte oraz omawiały profile poszczególnych klas, jak też możliwość zamieszkania w internacie.

Nad bezpieczną podróżą czuwał Pan Przemysław Rutkowski, który dowiózł nas bezpiecznie do każdego wyznaczonego celu.

Paulina Stężewska

Aneta Wąsik

Skip to content