Występ z okazji Zmartwychwstania Pańskiego

5 kwietnia 2024 r. odbyło się świąteczne przedstawienie pod hasłem “Zmartwychwstał Pan! Alleluja!”. Występ przedstawiał historię Zmartwychwstania Pana Jezusa Chrystusa, będącą fundamentalnym elementem chrześcijańskiej wiary. Był pełen emocji, radości i nadziei. W występie wzięły udział dzieci z klasy 2c, 3a, 4a i 4c. Całość została uzupełniona przez chór.

Na początku przedstawienia Mikołaj Gryciuk z klasy 4c wykonał utwór pt. “Walc a-moll” Fryderyka Chopina, dodając wyjątkowego uroku całej uroczystości. Ponadto chór wykonał kilka religijnych pieśni, które podkreśliły głębokie znaczenie święta Wielkanocy, a dziewczynki z klasy 2c, 3a i 4a zaprezentowały się w radosnym tańcu. Całość występu emanowała optymizmem, radością i nadzieją, oddając ducha tego wyjątkowego święta. To wydarzenie stanowiło nie tylko artystyczne wyrażenie wiary, ale także piękny przykład wspólnotowego działania i zaangażowania szkoły w obchody Zmartwychwstania Pańskiego.

Organizatorami występu byli: p. Agnieszka Halulko-Kucińska, p. Marta Wójciak p. Ewa Jackowska i p. Tomasz Centkowski.

Marta Wójciak

Skip to content