Sześciolatki z wizytą u Prezydenta Włocławka

15 kwietnia 2024 roku sześciolatki z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem” wybrały się na wycieczkę do Urzędu Miasta Włocławek. Podczas wizyty w Urzędzie dzieci spotkały się z Prezydentem Miasta p. Markiem Wojtkowskim. Podczas tego spotkania Prezydent Miasta opowiedział maluchom o swojej pracy, umożliwił dzieciom obejrzenie gabinetu oraz zaprezentował elementy swojej pracy. Przedszkolaki zadały kilka „trudnych” pytań, np. czy Prezydent lubi swoją pracę oraz ile podpisów składa dziennie.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan Prezydent wręczył dzieciom podarunki, a także obdarował pysznymi słodkościami.

Serdecznie dziękujemy panu Prezydentowi oraz wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego za wyrozumiałość oraz ciepłe i miłe przyjęcie.

Paulina Makowska

Skip to content