Finały Wojewódzkie „Puchar Tymbark 2024”

W dniu 14.05.2024 roku zostały rozegrane wojewódzkie finały o Puchar Tymbarku 2024 w województwie Kujawsko-Pomorskim. Była to XXIV edycja tego piłkarskiego święta w naszym regionie.

W gronie najlepszych 43 drużyn znalazła się reprezentacja chłopców „Długosz Włocławek” w kat. U-12 SP jako zwycięzca etapu ze szczebla miasta Włocławek. Jak co roku rozgrywkom towarzyszyły emocje i każdy uczestnik manifestował je inaczej – jedni płakali ze szczęścia, a inni z powodu przegranej. Wszystkie odczucia zawsze były prawdziwe. Po każdej zdobytej bramce dzieci cieszyły się jakby rozgrywały turniej Mistrzostw Świata, a na samym stadionie Wdy Świecie panowała rewelacyjna, rodzinna atmosfera. Nie zabrakło również emocji stricte piłkarskich. Finały muszą przecież wyłonić zwycięzców, a docierają do nich najlepsze ekipy w województwie – w tym roku okazała się nią drużyna z Torunia.

Naszą szkołę reprezentowali: Stanisław Lamecki 5a, Jakub Maciejewski 5a, Aleksander Śmigiel 5a, Alex Abrahamyan 5b, Oskar Ignasz 5b, Dawid Mokbil 5b, Alan Rybowicz 5b.

Trener drużyny: Krzysztof Łodygowski

Skip to content