Bal Ósmoklasisty 2024

Bo coś w szaleństwach jest młodości,

Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,

Co jest mądrzejsze od mądrości

I rozumniejsze od rozumu!

W środę 22 maja 2024 r. odbył się długo oczekiwany przez uczniów klasy 8a bal ósmoklasisty. Uroczystość miała miejsce w szkole – w auli „Małego Długosza”, gdzie przed laty ósmoklasiści rozpoczęli swoją przygodę z naszą szkołą.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie polonezem, do którego uczniowie przygotowywali się pod czujnym okiem pani Pauliny Tokarskiej. Doskonale wykonany taniec, pełen powagi i elegancji, dostarczył wszystkim wielu wzruszeń. Następnie Ksiądz Dyrektor Jacek Kędzierski skierował do rodziców i ich uczniów wiele serdecznych słów. Natomiast Pani Justyna Juralewicz w imieniu rodziców podziękowała dyrekcji i gronu pedagogicznemu za trud nauczania i wychowywania młodzieży. Ostatni wystąpił Kazik Parcheta – jako przedstawiciel koleżanek i kolegów z klasy wyraził radość i wdzięczność ze spotkania w tak wspaniałym towarzystwie. Nie zabrakło wspomnień, wzruszeń, kwiatów.

Zabawa powoli nabierała tempa, były salwy śmiechu przy fotobudce, uroczysty wjazd tortu, śpiewy i tańce. Tak oto ósmoklasiści celebrowali swój ostatni rok w szkole podstawowej.

Dziękuję Rodzicom moich uczniów za wspaniałą zabawę i miło spędzony czas.

Wioletta Piasecka – wychowawczyni 8a

Skip to content