Sukcesy przedszkolaków w Osięcinach

Dnia 22.05.2024 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów dzieciom, które brały udział w I Międzyprzedszkolnym Konkursie  Recytatorskim pt. “Mama, tata, ja”. Wydarzenie miało miejsce w przedszkolu i żłobku “Mali Odkrywcy” w Osięcinach. Dzieci z naszego przedszkola, które wzięły udział w konkursie mogą pochwalić się miejscami na podium oraz wyróżnieniami w swoich grupach wiekowych.
3-latki – I miejsce zdobyła Oliwia Karpińska z grupy “Iskierki”
4-latki – wyróżnienie zdobył Stanisław Pokorowski z grupy “Aniołki”
5-latki – wyróżnienie zdobył Oliwier Kubacki z grupy “Promyczki”
6-latki – wyróżnienie zdobyła Oliwia Dołecka z grupy “Gwiazdki”
Laureaci konkursu  mogli zaprezentować swój wstęp przed  zgromadzoną publicznością. Po części oficjalnej  na dzieci oraz opiekunów czekał  słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie podczas gali, a dzieciom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Idalia Więckowska
Skip to content