Integracja przez zdrową rywalizację pomiędzy uczniami kl. 6a i 6b SP

Dziś, 05. czerwca, uczniowie klasy 6a i 6b SP wraz z wychowawczyniami: panią Małgorzatą Jaworską-Pomirską oraz panią Emilią Chodoła, wzięli udział w wycieczce integracyjnej. Ich celem była zabawa w paintball.

Ten wspólny czas był okazją nie tylko do umacniania wspólnoty zespołów klasowych, ale posłużył również do budowania zasad zdrowej rywalizacji fair play, kształtowania umiejętności pracy w grupie oraz promowania aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu wszyscy założyli kombinezony stylizowane na wzór wojskowy, maskę ochroną do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki. Uczniowie zostali podzieleni na dwa zespoły, które na polu paintballowym zmagały się między sobą. Szybko okazało się, że gra dostarczyła ogromnych emocji i wielu wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasie oraz zjednoczyła ją jako drużynę.

Na zakończenie wspólnej rywalizacji odbył się grill, w trakcie którego uczestnicy mogli podzielić się swoimi wrażeniami i zdobytym doświadczeniem. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i z planem kolejnego wyjścia na pole paintballowe.

Emilia Chodoła, Małgorzata Jaworska-Pomirska

Skip to content