Wyjście do Honolulu klasy 4b SP

We wtorek 04.06.2024 r. Długoszaki z kl. 4b wybrały się na moc wrażeń i atrakcji do sali zabaw Honolulu we Włocławku. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej, trampolin i basenu z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. W trakcie pobytu w centrum zabaw uczniowie z wielką chęcią znajdowali sobie zajęcie korzystając także z armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, a każdy kto poczuł się zmęczony mógł odpocząć. Uczniowie świętowali również urodziny kolegi który kończył 11 lat i z tej okazji zostaliśmy poczęstowani tortem.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym ciekawym miejscem. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia, które towarzyszyły dzieciom w sali zabaw. We wszystkich salach zabaw dzieci mają możliwość poprawić swoją kondycję fizyczną poprzez intensywny ruch. A nie od dziś wiadomo, że sport i ruch to zdrowie.

Magdalena Żuchowska

Skip to content