Mistrzostwa Włocławka SZS w trójboju LA

Dnia 05.06.2024 roku odbyły się Mistrzostwa Włocławka SZS w trójboju LA na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. W zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych oddzielnie dziewczynki i chłopcy. Reprezentacje szkół składały się z 5 zawodniczek i 5 zawodników. Uczniowie zmagali się z trzema konkurencjami: bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Anna Balcerak, Ada Tyczyńska, Maria Wrzesińska, Ewa Stocka, Weronika Ruchewicz, Leon Trocikowski, Filip Kotwicki, Mateusz Kmita, Mikołaj Gryciuk, Gracjan Socha. Chłopcy zajęli III miejsce, a dziewczynki VII. Od samego początku w powietrzu czuć było ducha sportowej rywalizacji. Dla wszystkich była to okazja do sprawdzenia własnych umiejętności, pobicia rekordu czy po prostu dobrej zabawy. Całe zawody przebiegły w radosnej atmosferze, a uśmiech na pewno niejednokrotnie pojawiał się na twarzach uczestników.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów za bardzo dobre wyniki i godne reprezentowanie naszej szkoły. Dziękuję pani Marcie Wójciak za pomoc w opiece nad zawodnikami.

Magdalena Żuchowska

 

 

Skip to content