Bieg o Puchar Zawiśla 2017

W czwartek 30 marca 2017 r., o godz. 12.00,  na terenach leśnych przy ZS nr 8 we Włocławku uczniowie  Długosza uczestniczyli w kolejnej edycji biegów przełajowych w ramach „Biegu o Puchar Zawiśla 2017”. W kategorii gimnazjum dziewcząt  I miejsce zajęła Klaudia Kazimierska z klasy IIIb, zaś II miejsce zajęła Joanna Reclaf z klasy IIe. Natomiast w kategorii gimnazjum chłopców  II miejsce zajął Grzegorz Możdzyński z klasy IIa.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt  nasze licealistki okazały się bezkonkurencyjne i zajęły całe podium: I miejsce – Klaudia Jankowska z I C, II miejsce – Agnieszka Augustyniak z II A, natomiast III miejsce zajęła Aleksandra Grzesikowska z I B. kategorii szkół ponadgimnazjalnych chłopców I miejsce zajął Piotr Tomaszewski z I B, II miejsce – Adam Stolarski z I B, natomiast IV miejsce – Kacper Macieja I B.  Oprócz sukcesów indywidualnych nasza szkoła osiągnęła jeszcze jeden –  zdominowała zawody pod względem najliczniejszego udziału reprezentacji szkoły.

Wielkie gratulacje i życzenia dalszych sukcesów sportowych !!!

Zespół Szkół Katolickich reprezentowali:

Dziewczyny gimnazjum:

Maria Cieślewicz , Alicja Zaborowska , Maria Grzędzicka , Oliwia Warszawiak , Joanna Reclaf, Anna Tomaszewska, Dominika Strzelecka , Klaudia Głowacka , Klaudia Kazimierska , Aleksandra Pikulska , Olga Jurczykowska , Weronika Molik , Julia Mikołajczak , Weronika Morawska , Martyna Pałuska , Barbara Napiórkowska , Julita Jurczykowska , Olga Krużyńska , Aleksandra Łącka, Julia Celmer , Klaudia Sosińska.

Dziewczyny liceum:

Klaudia Skrzypińska , Natalia Targańska , Kinga Lewandowska , Nadia Ostrowska, Patrycja Zaroślińska , Aleksandra Grzesikowska , Oliwia Tunicka, Klaudia Jankowska , Rozalia Ćwiklińska, Wiktoria Pietrzak , Wiktoria Cieszkowska , Natalia Ręklewska , Magdalena Baryza.

Chłopcy gimnazjum :

Michał Porębski, Mateusz Ochociński, Wiktor Król, Rafał Błaszczyk , Konrad Kozłowski , Dawid Generd , Damian Sienkiewicz , Jakub Grzębski , Adam Woźniak, Grzegorz Możdżyński , Bartłomiej Kotas , Maciej Bartczak, Wojciech Rosiak, Kacper Czaplicki , Augustyn Bławat, Mariusz Czapczak , Marcel Łuczak , Adam Śliwowski , Bartosz Wierzbicki , Marceli Michorzewski , Mateusz Maciejewski .

Chłopcy liceum:

Piotr Tomaszewski, Adam Stolarski, Kacper Macieja.

Opiekunowie: Józef Nowak, Krzysztof Łodygowski

red.KŁ

Skip to content