Wyniki konkursu fotograficznego „Zwierzęta i książki – nasi najlepsi przyjaciele”

Zwierzęta to najlepsi przyjaciele człowieka… –  niektórzy mówią to samo o książkach. Wypadałoby więc, żeby dwoje naszych potencjalnie najlepszych przyjaciół zapoznało się ze sobą i żyło w jak najlepszej zgodzie.

Świetlica szkolna zorganizowała konkurs fotograficzny „ Zwierzęta i książki – nasi najlepsi przyjaciele”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie liceum i gimnazjum. Motywem przewodnim miały być książki i zwierzęta – przyjaciele człowieka. Jury w składzie: mgr Paulina Iwańska i mgr Sandra Iwańska wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Adam Woźniak ( Id gim.)

II miejsce – Rafał Wierszyło (I a gim.) / Natalia Wiankowska (I A LO)

III miejsce – Klaudia Jankowska (I C LO)

Wyróżnienia:

Martyna Zaborowska (II d gim.)

Zuzanna Konieczna (II c gim.)

Jakub Jastrzębski (II c gim.)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Paulina Iwańska, Sandra Iwańska

Skip to content