Jak Dzień Dziecka świętowali gimnazjaliści i licealiści?

Dzień Dziecka to święto wyjątkowe, bo obchodzą je małe i duże dzieci, które już dawno wkroczyły w dorosłe życie. Rodzice i dziadkowie zapewniają pociechom różne niespodzianki i rozrywki. Również nasza świetlica szkolna nie pozostaje dłużna uczniom i rozpieszcza ich w tym dniu na swój sposób. Oto, jak ten dzień celebrowany był w naszej świetlicy.

1 czerwca uczniowie na dziedzińcu szkoły zatańczyli belgijkę oraz polkę, zostali obdarowani cukierkami i lizakami. Na dużej przerwie w świetlicy mogli pograć w bilard i tenisa stołowego, poczęstować się piernikiem, a w tle grała muzyka, co umiliło dzień.

W tym szczególnym dla Was dniu Panie: Sandra Iwańska i Milena Kujawa życzą, żeby spełniły się wszystkie najbardziej zwariowane marzenia! To mogą być na przykład takie:

Żeby zwyczajna tabliczka mnożenia była czekoladowa, np. nadziewana albo, jak kto woli, mleczna!

Żeby powstała maszyna do odrabiania pracy domowej!

Żeby był długopis, który pisze dyktanda i nie robi błędów!

Żeby każdy miał osobistego niewidzialnego podpowiadacza!

Wszystkiego najlepszego!

Iwańska Paulina

PS: Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która wszystkich uczniów obdarowała tabliczkami czekolady.

Skip to content