Przegląd zespołów tanecznych

29 maja 2016 roku w Płowcach miał miejsce  V Radziejowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych. Celem przeglądu była integracja i animacja środowisk tanecznych, popularyzacja zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami tanecznymi.  Nasze przedszkole reprezentował zespół taneczny „Aniołki” w składzie :  Julia Jabłońska, Laura Przybysz, Zofia Nencka, Urszula Ulewicz, Antonina Smółkowska, Apolonia Przybylska, Hanna Ziółkowska i Gabriela Trojanowska.  Dziewczyny wytańczyły statuetkę ufundowaną przez Wójta Gminy Radziejów.

Serdecznie dziękujemy organizatorom  za zaproszenie, miłe wrażenia artystyczne oraz z możliwości skorzystania z atrakcji zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka.

Paulina Makowska

Skip to content