Wycieczka klasy 2a SP nad morze

W dniach od 05.06. –  06.06.17r. klasa 2a SP uczestniczyła w wycieczce  pod opieką pani Joanny Filińskiej, Magdaleny Budnickiej  oraz Naszej klasowej Babci Tereski. Wycieczki zaczęliśmy od zwiedzania  akwarium w Gdyni odkrywaliśmy tajemnice podwodnego świata wraz z ponad tysiącem okazów morskich i wodno–lądowych pochodzących z wód bliskich i dalekich. Tuż niedaleko mogliśmy zobaczyć „Dar Pomorza”, a także inne statki, które imponowały swoją wielkością i zdobieniem.  Mieliśmy okazję brać udział w zajęciach ruchowych w Jamp-City. Dzieci były zachwycone, trampoliny przyniosły wiele radości i zmęczenia. Po zakwaterowaniu w Gdańsku, dzieci samodzielnie przygotowały kolację.  Nie mogło zabraknąć dyskoteki, dzieci starannie się przygotowały i wspólnie integrowały.  Drugi dzień spędziliśmy w Sopocie, spacerowaliśmy po plaży i deptaku podziwialiśmy piękne widoki, jedliśmy pyszne lody.  Resztę dnia spędziliśmy w Gdańsku  na zwiedzaniu  ZOO w Oliwie jednego z największych ogrodów zoologicznych w Polsce.

Uczniowie i nauczyciele pomimo zmęczenia drogą byli  zadowoleni i szczęśliwi ……h.

Joanna Filińska wych. Kl.  2a
Skip to content