Bardzo udana nocka w szkole klasy IC LO

Noc z 9 na 10 czerwca uczniowie klasy IC naszego liceum wraz z opiekunami: panią Joanną Kinasiewicz i pomysłodawcą imprezy – panem Konradem Trokowskim – spędzili w murach gmachu szkoły, pogłębiając wzajemne relacje oraz miło spędzając czas. Od godz. 20:00 w piątek do godz. 6:30 w sobotę integrowaliśmy się i ani przez moment nie było nudno!

Do dyspozycji uczestników nocy w szkole były dwie sale lekcyjne i sala gimnastyczna. Uczniowie preferujący sport mieli możliwość gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Pozostali spędzali czas na wspólnych rozmowach, słuchaniu muzyki, śpiewaniu i oglądaniu filmów. Nie zabrakło również nadzwyczajnie ambitnych uczniów, którzy postanowili pouczyć się wspólnie matematyki i na tablicy multimedialnej rozwiązywali zadania z trygonometrii. Około północy wspólnie zjedliśmy pizzę.

Była to druga noc w szkole klasy IC i ponownie zakończyła się ona pełnym sukcesem. Licealiści nie sprawili opiekunom żadnych problemów wychowawczych, a szkołę po spotkaniu zostawiliśmy idealnie czystą.

Konrad Trokowski

Skip to content