Zakończenie spotkań Sodalicji Mariańskiej

Jako opiekun Sodalicji Mariańskiej śmiem twierdzić, że to elita, która reprezentuje naszą szkołę w wielu wydarzeniach. Choć wspólnota liczy mało członków, to i tak nadrabia jakością.
Formacja Sodalisów to nie tylko nieustanne dokształcanie się i zdobywanie nowych umiejętności do skutecznej pracy edukacyjnej, ale również troska o własną wiarę i rozwój życia duchowego, to zobowiązania modlitewne i regularne spotkania.

W ramach podziękowania za zaangażowanie młodzieży w Sodalicję Mariańską działającą przy naszej szkole, na zakończenie spotkań w miniony poniedziałek zaplanowałyśmy wycieczkę do parku linowego nad jeziorem Czarnym. Celem naszej wycieczki była integracja i wspólna zabawa. Zmęczone twarze uczestników mówiły o trudzie obranej trasy. Jednak pomimo trudności dopisywały nam humory i zadowoleni wróciliśmy do naszych domu.

ks. Marcin Lewandowski