Dzień Chłopaka w internacie

Tradycją stało się , że koniec września to czas w którym dziewczęta organizują niespodziankę dla kolegów z internatu. Oczywiście mowa o” Dniu Chłopaka”.

Panowie  w tym roku mieli okazję uczestniczyć w programie telewizyjnym , który prowadziły w świetlicy szkolnej ich koleżanki.

Iza Biernacka zadawała pytania , które przygotowała redaktor naczelna Pani Milena Witkowska .

Zaproszeni do studia goście mieli okazję wykazać się wiedzą na temat znajomości wszelkich specyfików , które pomagają kobietom podkreślić urodę. Śmiechu było co niemiara . Wprawiło to wszystkich w dobry humor.

Jedną z niespodzianek było to …co mężczyźni lubią najbardziej a mianowicie mecz piłki nożnej. W tym przypadku drużynę stanowiły znane wszystkim postaci z drużyn piłkarskich na całym świecie. Fantastyczne w tę rolę wcieliły się nasze wspaniałe wychowanki internatu. Mecz rozgrywany był wyjątkową piłką ( plażową).

Na koniec to Panowie musieli wykazać się swoją tężyzną fizyczną, prezentując ćwiczenia uwydatniające ich wyjątkową muskulaturę.

W nagrodę otrzymali słodkie upominki .

Wszystkiego najlepszego Drodzy Panowie!

opiekun MRI
mgr Milena Witkowska
we współpracy z mgr Pauliną Kaszubą

Skip to content