Biedronki w Centrum Zabaw “RIO”.

4 października 2017r dzieci z grupy „Biedronek” z Katolickiego Publicznego Przedszkola „Pod Aniołem Stróżem”, pod opieką p. Justyny Paczkowskiej, p. Anny Szczerbiak i p. Agnieszki Janiak wybrały się do Centrum Zabaw „Rio”. Pobyt w „Rio” był prezentem dla dzieci zorganizowanym z okazji Dnia Chłopaka. Dzieci bardzo chętnie wspinały się, zjeżdżały ze zjeżdżalni, skakały na trampolinie, angażowały się w różnego rodzaju zabawy z wykorzystaniem piłek. Bawiąc się, dzieci rozwijały swoją sprawność fizyczną i motorykę. Wiele radości dostarczyły „Biedronkom” cieszące się dużym zainteresowaniem gry interaktywne rozwijające spostrzegawczość, koncentrację i uwagę. Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom zaciśnięcie więzi społecznych i zintegrowała grupę.

Anna Szczerbiak

Skip to content